Новости

Järgmisel kuul 10.03.2019 (pühapäev) toimub koolitus jäähoki kohtunikele.

Siinkohal ka üleskutse kõikidele lapsi treenivatele hokiklubidele:

Seoses aastast aastasse kasvanud mängude mahuga on EJHL selge suund ja soov kaasata G- ja F-klassis mänge vilistama mängu vastuvõtva klubi inimesi.

See tähendab klubi mängijaid (alates D-klassist), lapsevanemaid või teisi treenereid.

Seda peamiselt sellepärast, et meil kasvaks klubidest peale uusi inimesi, kes oleksid huvitatud vilistamast jäähoki mänge ning sellepärast, et suudaksime tagada efektiivse majandamise EMV mängudel just kõige nooremates klassides.

Käesolevast hooajast on meil esmakordselt kahes kõige nooremas klassis (G- ja F-klassis) kaks erladi tugevusgruppi. See tähendab, et antud klassides on ka suures mahus mänge.

Selle jaoks, et suudaksime uuel hooajal ja tulevikus arendada uusi kohtunikke ja nende töö kvaliteeti tõsta – Kutsume kõiki noori, lapsevanemaid ja treenereid osavõtma Kohtunike Koolitusest 10.03. Kohtla-Järvel !

Palume teil klubi siseselt koolituse infot levitada ja huvilistel kirjutada info@eestihoki.ee ning tulla koolitusele.

Täiendava info leiate siit: Koolitus

17:45, Tondiraba jäähall, Tallinn

Фото

Расписание

Команды

Maksim Tšaltsev

87

Fedor Serebrennikov

10

Roman Kudinov

44

Mihhail Lupanov

95

Nikita Fedorovitš

8

Toomas Morel

11

Vadim Velisevitš

26

German Kurganov

71

Andrei Rozinko

5

Georg Ermel

80

Oskar Levin

3

Timur Baraev

22

Alexander Smetanin

55

Andrei Jankovski

17

Ivan Semenyak

83

Mirek Salmin

81

Aleksei Aleksandrov

10

Artjom Hokkanen

26

Roman Kazak

43

Gert Raudsepp

1

Календарь игр

19.03.2019 17:00 EMV-D Narva Jäähall Narva PSK D1 – Kajakas/Everest D
19.03.2019 19:15 EMV-E Kohtla-Järve Jäähall Viru Sputnik E/HC Viking TSK – HC Everest E
20.03.2019 18:30 EMV-F1 Škoda Jäähall F1 HC Panter – F1 HC Everest
23.03.2019 11:00 EMV-D Tartu Lõunakeskuse liuväli Kajakas/Everest D – HC Panter D
23.03.2019 14:00 Eesti Naiste Hokiliiga Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Säde
23.03.2019 15:45 EMV-F1 Kohtla-Järve Jäähall F1 HC Everest – F1 Vipers White 2010
26.03.2019 17:15 EMV-E Kohtla-Järve Jäähall HC Everest E – Viru Sputnik E/HC Viking TSK
27.03.2019 16:30 EMV-D Škoda Jäähall HC Panter D – Kajakas/Everest D
30.03.2019 14:00 EMV-E Kohtla-Järve Jäähall HC Everest E – HC Panter E
30.03.2019 17:00 EMV-G1 Tondiraba Jäähall G1 HC Viking – G1 HC Everest

Тренеры

Сметанин Александр Анатольевич

Тренер

Дубков Анатолий Сергеевич

Тренер

Петров Юрий Вадимович

Тренер

Хейтков Андрей Игоревич

Тренер

Рыбушкин Максим Алексеевич

Тренер

Everest master cup

Январь 2019 Апрель 2019
05-06 06-07 19-21 26-28
2008-2009 2011-2012 2009-2010 Women

Партнеры