Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. HC EVEREST 9 5 0 4 0 0 32 – 8 14
2. HK Roosa Panter 8 6 0 1 0 1 25 – 5 13
3. HC Grizzlyz 10 4 0 2 0 4 31 – 21 10
4. HK Säde 11 4 0 1 0 6 31 – 28 9
5. HK Fuuriad 8 0 0 0 0 8 9 – 64 0
I ring
12. oktoober 2019 18:30 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HC EVEREST 2:2 (0:0 ; 0:1 ; 2:1)
12. oktoober 2019 20:10 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HK Säde 3:0 (1:0 ; 1:0 ; 1:0)
20. oktoober 2019 10:00 Astri Arena HK Säde – HK Fuuriad 7:1 (1:0 ; 4:0 ; 2:1)
26. oktoober 2019 18:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HC EVEREST 0:0 (0:0 ; 0:0 ; 0:0)
26. oktoober 2019 20:10 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Säde 6:1 (2:1 ; 0:0 ; 4:0)
2. november 2019 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HK Roosa Panter 0:7 (0:0 ; 0:3 ; 0:4)
9. november 2019 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HC Grizzlyz 0:13 (0:8 ; 0:4 ; 0:1)
16. november 2019 16:00 Astri Arena Treeninghall HK Säde – HC EVEREST 1:1 (0:0 ; 0:1 ; 1:0)
16. november 2019 20:00 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Roosa Panter 3:1 (0:0 ; 2:1 ; 1:0)
17. november 2019 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Säde 3:0 (1:0 ; 1:0 ; 1:0)
23. november 2019 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HK Säde 2:6 (0:2 ; 1:2 ; 1:2)
23. november 2019 20:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HC Grizzlyz 4:0 (1:0 ; 2:0 ; 1:0)
30. november 2019 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HC EVEREST 1:8 (0:2 ; 0:2 ; 1:4)
7. detsember 2019 16:00 Astri Arena Treeninghall HK Säde – HK Roosa Panter 0:2 (0:0 ; 0:1 ; 0:1)
14. detsember 2019 16:00 Astri Arena Treeninghall HK Säde – HC Grizzlyz 2:3 (0:2 ; 1:0 ; 1:1)
28. detsember 2019 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HK Säde 0:7 (0:4 ; 0:2 ; 0:1)
29. detsember 2019 15:30 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HC Grizzlyz 2:1 (1:1 ; 1:0 ; 0:0)
4. jaanuar 2020 19:00 Astri Arena HK Säde – HK Fuuriad 6:4 (1:1 ; 3:3 ; 2:0)
12. jaanuar 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HC Grizzlyz 4:1 (1:0 ; 1:0 ; 2:1)
18. jaanuar 2020 16:00 Astri Arena Treeninghall HK Säde – HK Roosa Panter 1:3 (0:2 ; 1:0 ; 0:1)
18. jaanuar 2020 20:10 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HC EVEREST 1:1 (1:0 ; 0:0 ; 0:1)
25. jaanuar 2020 20:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HC Grizzlyz 4:1 (1:1 ; 1:0 ; 2:0)
26. jaanuar 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Fuuriad 10:1 (3:0 ; 1:1 ; 6:0)
1. veebruar 2020 18:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HC EVEREST Toimumata
1. veebruar 2020 20:10 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Säde Toimumata
8. veebruar 2020 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HK Roosa Panter Toimumata
15. veebruar 2020 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HC Grizzlyz Toimumata
16. veebruar 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Säde Toimumata
29. veebruar 2020 18:00 Astri Arena HK Säde – HC EVEREST Toimumata
29. veebruar 2020 20:00 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Roosa Panter Toimumata
7. märts 2020 16:00 Viljandi jäähall HK Fuuriad – HC EVEREST Toimumata
7. märts 2020 18:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HK Säde Toimumata
8. märts 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Fuuriad Toimumata
15. märts 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Roosa Panter Toimumata
21. märts 2020 18:30 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Fuuriad Toimumata
22. märts 2020 14:00 Kohtla -Järve jäähall HC EVEREST – HK Roosa Panter Toimumata
28. märts 2020 17:00 Astri Arena HK Säde – HC Grizzlyz Toimumata
28. märts 2020 18:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HK Fuuriad Toimumata
5. aprill 2020 19:30 Škoda jäähall HK Roosa Panter – HK Fuuriad Toimumata
11. aprill 2020 18:30 Škoda jäähall HC Grizzlyz – HK Fuuriad Toimumata
Eesti Hoki