Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. F2 HK Tornaado SININE 6 6 0 0 0 0 59 – 10 12
2. F2 Narva PSK 6 4 0 2 0 0 39 – 7 10
3. F2 HC Everest 8 4 0 2 0 2 40 – 24 10
4. F2 Viru Sputnik 6 3 0 2 0 1 34 – 15 8
5. F2 VLND Hokikool 7 1 0 3 0 3 19 – 25 5
6. F2 Vipers 4 3 2 0 0 0 1 19 – 24 4
7. F2 HK Tornaado KOLLANE 5 2 0 0 0 3 25 – 31 4
8. F2 HC Panter Must 8 1 0 1 0 6 19 – 52 3
9. F2 HC Panter Punane 9 0 0 2 0 7 4 – 64 2
I ring
29. september 2019 11:00 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HC Panter Punane 0:0 (0:0 ; 0:0)
8. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HC Panter Must 5:1 (5:1 ; 0:0)
8. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HC Panter Punane 9:0 (9:0 ; 0:0)
15. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HC Panter Must 10:1 (5:1 ; 5:0)
27. oktoober 2019 10:45 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Everest 9:3 (5:3 ; 4:0)
27. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Panter Punane 10:1 (10:1 ; 0:0)
27. oktoober 2019 13:30 Narva Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HC Everest 3:12 (1:4 ; 2:8)
27. oktoober 2019 14:30 Narva Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HC Everest 0:9 (0:9 ; 0:0)
27. oktoober 2019 14:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 HC Panter Must 9:0 (9:0 ; 0:0)
3. november 2019 11:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HK Tornaado SININE 2:6 (0:3 ; 2:3)
3. november 2019 11:00 Viljandi Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 Vipers 4 5:9 (1:4 ; 4:5)
3. november 2019 12:00 Viljandi Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HK Tornaado SININE 3:14 (0:6 ; 3:8)
3. november 2019 12:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 HK Tornaado KOLLANE 10:2 (4:0 ; 6:2)
3. november 2019 13:00 Viljandi Jäähall F2 VLND Hokikool – F2 Vipers 4 5:7 (3:3 ; 2:4)
19. november 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 HK Tornaado KOLLANE 11:4 (9:0 ; 2:4)
23. november 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 Viru Sputnik 2:12 (0:4 ; 2:8)
23. november 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 Viru Sputnik 0:9 (0:9 ; 0:0)
7. detsember 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. detsember 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. detsember 2019 14:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. detsember 2019 15:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 VLND Hokikool 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. jaanuar 2020 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 Vipers 4 Toimumata
20. jaanuar 2020 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HK Tornaado KOLLANE Toimumata
23. veebruar 2020 18:10 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 Narva PSK Toimumata
II ring
15. oktoober 2019 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HC Panter Punane 9:0 (5:0 ; 4:0)
30. oktoober 2019 18:00 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 Viru Sputnik 10:3 (4:1 ; 6:2)
23. november 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Everest – F2 HC Panter Punane 9:2 (6:2 ; 3:0)
23. november 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Everest – F2 HC Panter Must 3:1 (3:1 ; 0:0)
4. detsember 2019 18:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Punane – F2 HK Tornaado SININE 0:9 (0:7 ; 0:2)
6. detsember 2019 19:15 Kohtla-Järve Jäähall F2 Viru Sputnik – F2 HC Everest 9:3 (4:2 ; 5:1)
7. detsember 2019 16:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 VLND Hokikool 10:1 (3:0 ; 7:1)
15. detsember 2019 15:00 Kohtla-Järve Jäähall F2 HC Everest – F2 Narva PSK 0:0 (0:0 ; 0:0)
16. detsember 2019 17:30 Škoda Jäähall F2 HC Panter Must – F2 HK Tornaado KOLLANE Toimumata
8. jaanuar 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HK Tornaado KOLLANE Toimumata
1. veebruar 2020 13:30 Narva Jäähall F2 Narva PSK – F2 Vipers 4 Toimumata
4. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado SININE – F2 Vipers 4 Toimumata
10. veebruar 2020 17:55 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HC Panter Must Toimumata
11. veebruar 2020 18:30 Tondiraba Jäähall F2 HK Tornaado KOLLANE – F2 HK Tornaado SININE Toimumata
4. märts 2020 17:15 Tondiraba Jäähall F2 Vipers 4 – F2 HC Panter Punane Toimumata
Eesti Hoki